آلبوم «آرش و مسیح» پرفروش‌ترین آلبوم پاپ سال

البوم “هر روز، هر شب”  ۹ قطعه دارد که با ترانه‌ها و ملودی‌های «آرش و مسیح» تولید شده و موزیسین‌های سرشناسی چون مسعود جهانی (مدیر هنری آلبوم)، اشکان آبرون، حسن بابامحمودی و اشکان محمدیان به عنوان تنظیم کننده در آن حضور دارند.

«موسی زمان‌زاده» درباره آمار فروش و استقبال از این آلبوم در کمپین‌های پیش‌فروش و فروش آلبوم در نخستین گفت‌وگوی رسمی خود گفت: «رکورد مراجعین برای مشاهده پیش‌فروش آلبوم «هر روز هر شب» آرش و مسیح و اصولاً این کمپین، که از طریق صفحات هواداری و رسانه‌های موسسه «آراد» شکل گرفت، در سال‌های اخیر بی‌نظیر است. میزان مراجعین به سایت حتی تعداد میلیونی به خود گرفت و به مرور این رقم به سمتی رفت که سایت ما به دلیل میزان مراجعین برای ساعاتی مختل شد. ما همه پیش‌بینی‌های لازم را برای میزبانی از مخاطبان میلیونی داشتیم اما به یک‌باره ترافیک سایت و میزان درخواست برای بازدید از صفحه پیش فروش و فروش آلبوم «آرش و مسیح» فراتر از انتظار رفت. در تمام مراحل پیش فروش و فروش آلبوم، بیش از ۱۳۰ هزار سفارش ثبت شد و این روند همچنان ادامه دارد.»

زمان‌زاده افزود: «تا پایان سال ۹۹ آلبوم «هر روز، هر شب» پرفروش ترین آلبوم در ایران بود و من شاید در ماه های آینده بتوانم این ادعا را داشته باشم که این آلبوم حتی برخی رکوردهای فروش دیجیتال در ایران را هم جا به جا کرده است. امروز که من با شما صحبت می کنم (سه شنبه ۲۶ اسفند) ما در دوازدهیمن روز کمپین پیش فروش و فروش این آلبوم هستیم و هنوز ترافیک در سایت بالاست. ثبت کپی رایت جهانی آلبوم باعث شده هیچ رسانه و سایت و کانالی امکان انتشار رایگان آن را نداشته باشد و همین باعث شده فرهنگ خرید آثار موسیقی و احترام به خالقان آن اثر حفظ شود.
سعید سال افزون (تهیه کننده آلبوم و مدیرعامل شرکت آراد کنسرت) درباره این اثر و مدت زمانی که برای تولید آن صرف شده گفت: «تولید این آلبوم ۶ الی ۷ ماه زمان برد. آرش و مسیح به خاطر وسواس زیادی که در انتخاب آثارشان دارند، برای آلبوم بسیار وقت و انرژی صرف کردند و از بین حدود ۲۰۰ شعر و ملودی آماده که در همه این سال‌ها آنها را ساخته اند، به این ۹ قطعه رسیدند. این وسواس کاری همیشه در تمام مسیر هنری آنها بوده و همواره اهمیت زیادی برای آنها داشته است.  این دومین آلبوم رسمی مسیح و آرش است که در سه سال فعالیت رسمی آنها، انتشار دو آلبوم منطقی ست و همه استانداردهای محتوایی و هنری در آنها رعایت شده است. آلبوم نخست آنها اسفند ماه سال ۹۷ به نام «دریا» منتشر شد و استقبال خیلی خوبی از آن شد و قطعه «دریا» به یکی از پرمخاطب ترین قطعات موسیقی پاپ تبدیل شد.»

(Visited 82 times, 1 visits today)